Więcej miejsca, higieny, bezpieczeństwa

Dzięki ponad 50 000 sprawnie działających jednostek na terenie całej Europy, system podziemny ICEBERG od SULO stanowi standard czystej i wydajnej gospodarki odpadami. W przypadku pojemności pojemnika wynoszącej 5 m³ pod ziemią znika zawartość około 20 koszy na śmieci z gospodarstw domowych. Średnio wymagana jest tylko 1/3 powierzchni tradycyjnych stref wyznaczonych na pojemniki. Otwiera to ekscytujące możliwości projektowania dla planistów, a mieszkańcy zyskują dodatkową przestrzeń, higienę i bezpieczeństwo.

PRZEKONAJ SIĘ O KORZYŚCIACH SYSTEMU PODZIEMNEGO

Pozytywny odzew od naszych klientów, gmin i mieszkańców pokazuje, że przyszłość należy do podziemnych systemów usuwania odpadów. Zamiast obszernych i często niehigienicznych stref gromadzenia odpadów system ICEBERG® od SULO nadaje nowy wymiar czystości w okolicy. Od razu zyskuje na tym całe środowisko.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Indywidualne, czyste, trwałe

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA DLA INTELIGENTNYCH MIAST

Architekci i planiści w pewnym momencie uświadomili sobie, że inteligentne, połączone sieciami miasto oznacza podniesienie poziomu jakości życia jego mieszkańców. System podziemny SULO ICEBERG® nadaje zbiórce odpadów inteligentny wymiar.

Cyfrowy pomiar poziomu napełnienia w cyklach godzinnych umożliwia automatyczne wysyłanie sygnału do centrum sterowania: wymagane jest opróżnienie. W ten sposób trasy można planować w wydajny sposób, a także unikać zbędnego opróżniania pojemników, które są jedynie częściowo napełnione, tak aby znacznie zmniejszyć ruch, co oznacza wyraźną korzyść tak dla budżetu, jak i środowiska. Ważnym komponentem uczciwości inteligentnego naliczania jest koncepcja opłat proporcjonalnych do ilości wyrzucanych odpadów na podstawie cyfrowo upoważnionego dostępu.

Dobrze przemyślany od góry do dołu

SYSTEM SULO ICEBERG®

Metalowy pilar do wrzucania

Konstrukcja inspiruje planistów i architektów, ponieważ rzeczywiście uwydatnia nowoczesną architekturę.

DESIGN NA ZEWNĄTRZ, PRZESTRZEŃ WEWNĄTRZ

Nasze 4 podstawowe designy SULO ICEBERG®

MAX 1

Minimalna przestrzeń na maksimum wkładu

 

MAX 2

Estetyczny sposób zbiórki szkła

 

MAX 3

Design klasy premium wzbogaca każde otoczenie

 

MAX 4

Imponujący design, solidna jakość

 

Kompleksowy pakiet

PEŁNA OBSŁUGA W CENIE

Opracowaliśmy obejmujący wszystkie aspekty, kompleksowy pakiet usług, który codziennie dowodzi swojej wartości w tysiącach miast i gmin na całym świecie.

 

Twoje korzyści w dużym skrócie:

  • Kompletne planowanie od wyboru miejsca docelowego do realizacji i zarządzania środkami podejmowanymi w ramach działań budowlanych
  • Kompleksowy pakiet usług, w tym czyszczenie, konserwacja, naprawa
  • Oszczędność miejsca i koncepcja zrównoważonego usuwania odpadów
  • Pełna przejrzystość kosztów i danych
  • Stała dostępność i obsługa obejmująca cały kraj

Zoptymalizowana gospodarka odpadami

ROZWIĄZAŃ CYFROWYCH

Oprócz kompleksowych usług fizycznych SULO oferuje wszystkie narzędzia cyfrowe, takie jak kontrola dostępu i pomiar poziomu napełnienia, aby gospodarka odpadami była jeszcze bardziej wydajna i ekonomiczna. W SULO znajdziecie Państwo doskonałe, zatwierdzone rozwiązania i wsparcie z jednego źródła.

PIONIERZY JAKOŚCI

CERTYFIKATY PRZYZNANE FIRMIE SULO

Produkty SULO są znane na całym świecie, a wyróżnia je wyjątkowa trwałość i solidność. Utrzymujemy nasze przodownictwo w zakresie jakości dzięki surowemu systemowi zarządzania jakością, który znacznie wykracza poza wymagane standardy, a także podlega stałej kontroli i walidacji przez instytucje zewnętrzne.

Bureau Veritas ISO 9001"
Bureau Veritas ISO 14001"
Bureau Veritas ISO 14006"
Bureau Veritas ISO 50001"
Bureau Veritas OHSAS 18001"
Bureau Veritas EMAS"
Circular Eco"

Kompleksowa gospodarka odpadami SULO

Powiązane rozwiązania

SULO dostarcza cały szereg innowacyjnych rozwiązań w zakresie gospodarki odpadami. Stwórz swój własny zrównoważony system zbiórki i segregacji na podległym sobie terenie.

Pojemniki do zrównoważonej zbiórki odpadów

Absolutny plus dla wyglądu i czystości twojego miasta.

Idealne ulepszenie segregacji odpadów w domu lub biurze.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

SULO Doświadczenie

Bądź na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekskluzywnych treści, takich jak webinaria i szczegółowe informacje o produktach.

alt : External Link