Zamykamy obieg razem

CIRCULAR ECO jest certyfikatem zrównoważonego rozwoju nadawanym przez Grupę SULO. Wyraża on naszą wizję gospodarki o obiegu zamkniętym, w ramach której zakładamy, by to, co dziś jest odpadem, jutro stało się zasobem.

 

Koncepcja CIRCULAR ECO określa rozwiązania dla naszych klientów, które trafiają w sedno podejmowanych przez nas wysiłków na rzecz łączenia wydajności i zrównoważonego rozwoju. Najlepszym przykładem wdrożenia zasad CIRCULAR ECO jest nowa generacja pojemników CITYBAC:

  • 100% zdatności do recyklingu i ponownego wykorzystania do najmniejszego detalu.
  • Wykonanie nawet w 100% z przetworzonego HDPE
  • Zoptymalizowany projekt ECO w celu ograniczenia użycia materiałów
  • Możliwość łatwej naprawy w celu wydłużenia żywotności
  • Niższe koszty transportu dzięki zwiększonej możliwości układania w stos
  • Wytwarzanie w ramach procesu produkcyjnego zmierzającego do unikania odpadów i oszczędzania zasobów
  • Promowanie lokalnych łańcuchów dostaw

W podsumowaniu należy podkreślić, że koncepcja CIRCULAR ECO w obiegu zamkniętym stanowi idealne rozwiązanie dla klientów, których głównych celem jest chęć zmniejszania pozostawianego przez siebie śladu węglowego.

CIRCULAR ECO
- nasza codzienna jazda

W naszych najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych cały proces jest ukierunkowany na realizację zasad CIRCULAR ECO. Oto wgląd w nasz zakład w Langres, we Francji.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Nic nie ginie – recykling w dwóch cyklach

Pojemniki CITYBAC wykonane z w 100% przetworzonego surowca w przynajmniej 60% składają się z materiału, który kiedyś był butelką i opakowaniem, a w 40% z wycofanych z eksploatacji starych pojemników i przemysłowych odpadów HDPE, takich jak palety itp.

Nasza ekologiczna rekomendacja:

Twój optymalny pojemnik zgodny z koncepcją CIRCULAR ECO, w którym korpus jest wykonany z w 100% przetworzonego HDPE w kolorze szarym (RAL 7021), wyposażony w kolorową pokrywę dla oznakowania frakcji odpadów.

alt : External Link