Pełna obsługa pośród elementów małej architektury

Dla naszego asortymentu pasującego do elementów małej architektury opracowaliśmy kompleksowy pakiet usług, który dowiódł swojej wartości w codziennym funkcjonowaniu w tysiącach miast na całym świecie. Naszym celem jest zaoferowanie ci zaawansowanych rozwiązań z zakresu obsługi, które działają w niezawodny, wydajny, zrównoważony i oszczędny sposób na każdym etapie.

 

Nasza usługa przeznaczona dla kontenerów o dużej pojemności oraz kontenerów na odpady segregowane CITYSPOT

Nieskomplikowane pojemniki do stacjonarnej zbiórki odpadów są bardzo popularne na całym świecie. Wraz z naszymi zespołami serwisowymi koordynujemy rozmieszczanie fabrycznie nowych pojemników w miejscach docelowych, regularne konserwacje, naprawy i czyszczenia istniejących pojemników, a także ich zbieranie oraz poddanie recyklingowi w przyjazny dla środowiska sposób w ramach zasad naszego cyklu materiałowego. Twój pojemnik jest utrzymywany w idealnym stanie przez cały jego okres życia dzięki pakietowi usług dostosowanych do twoich potrzeb. Gdy tego potrzebujesz, reagujemy szybko i elastycznie na prośby o wymianę i wyposażenie, na przykład względem ograniczeń dostępu, oznakowań kategorii czy pomiaru poziomu napełnienia.

Obsługa systemów podziemnych Iceberg i systemów półpodziemnych Iceberg

Począwszy od etapu planowania pomagamy ci ze wszystkim od wyszukania lokalizacji po dobór technologii pojemników. Podczas pracy nasza zautomatyzowana koncepcja opróżniania, czyszczenia i konserwacji zapewnia zawsze płynny przebieg gospodarki odpadami, bez sprawiania problemów.

Wspólnie zaplanujmy czystość

Pomożemy ci od samego początku w wyklarowaniu i zaplanowaniu najważniejszych parametrów. Przy wyborze lokalizacji występują kryteria, które należy wziąć pod uwagę, i które nasz wykwalifikowany zespół SULO zna od podszewki. Po wybraniu lokalizacji wystarczy tylko określić technologię pojemników, wielkość i typ twojego systemu półpodziemnego lub podziemnego. Możesz też mieć swoją wizję dotyczącą sposobu wykorzystania twojego systemu w miejscu docelowym, częstotliwości i sposobu usuwania poszczególnych frakcji i ilości odpadów.

Czyszczenie, konserwacja i naprawa za jednym razem

Dla zapewnienia regularnego czyszczenia, konserwowania i naprawiania opracowaliśmy specjalne pojazdy, które mogą opróżniać pojemniki na odpady za jednym razem, czyszcząc je za pomocą dysz, z których wypływa woda pod wysokim ciśnieniem. Jednocześnie pojemniki betonowe są czyszczone, a w razie konieczności wypompowywane. W ramach tego procesu nasz wykwalifikowany zespół serwisowy wykona wszelkie niezbędne prace serwisowe i naprawcze.

Sterowane przez oprogramowanie, oparte na potrzebach opróżnianie

Najnowocześniejsza technologia pomiaru poziomu napełnienia od SULO z czujnikami podczerwieni umieszczonymi wewnątrz pojemnika na odpady zapewnia, że nigdy nie zostanie on opróżniony ani zbyt wcześnie ani zbyt późno. Powiadamia ona centrum sterowania o momencie osiągnięcia poziomu, przy którym wymagane jest kolejne opróżnienie. Oczywiście zapobiega to zarówno przepełnieniu, jak i wyjazdom na pusto. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące opcji wyposażenia cyfrowego, takich jak kontrola dostępu, można znaleźć tutaj.

Twoje korzyści w skrócie

  • Kompletne planowanie od wyboru miejsca docelowego do realizacji i zarządzania środkami podejmowanymi w ramach działań budowlanych
  • Kompleksowa bezproblemowa obsługa obejmująca opróżnianie, czyszczenie, konserwację, naprawę
  • Oszczędność powierzchni i koncepcja zrównoważonego usuwania odpadów
  • Pełna przejrzystość kosztów i danych
  • Ciągła dostępność i kompleksowa obsługa

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

SULO Doświadczenie

Bądź na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekskluzywnych treści, takich jak webinaria i szczegółowe informacje o produktach.

alt : External Link