Geolokalizacja i gromadzenie danych za pomocą pokładowego sprzętu śmieciarek

SULO zapewnia wyposażenie dopasowane do odbioru odpadów z systemem technicznym umożliwiającym rozpoznawanie i rejestrowanie, który pojemnik został odebrany, wraz z jego masą. Dysponujemy pokładowym sprzętem pojazdu do zlokalizowania go, zgromadzenia danych i przesłania ich do naszego systemu.

Rejestrowanie danych za pośrednictwem zintegrowanego osprzętu śmieciarek tworzy nowy wymiar w przejrzystości i optymalizacji odbioru odpadów. Otrzymujesz dokładne dane dotyczące przejazdu i dokumentujesz procesy opróżniania. Jest to kamień milowy na drodze do uzyskania wymiernej wydajności usuwania odpadów oraz możliwości wprowadzenia trwałych ulepszeń. Baza danych umożliwia też odczyt danych dotyczących odbioru w czasie rzeczywistym oraz zarządzanie twoją flotą za pomocą oprogramowania SULO.

Moduł identyfikacyjny, który odczytuje chipa RFID w pojemniku, jest zamontowany w tylnej części śmieciarki i automatycznie rejestruje wszystkie dane podczas odbioru. Dane można przeglądać w czasie rzeczywistym lub z użyciem funkcji historii. Obecnie na całym świecie w użytkowaniu jest około 2500 pojazdów wyposażonych w ten sprawdzony system SULO. Proces identyfikacji pojemników jest powiązany z technologią systemu ważenia w taki sposób, że ilość odpadów w każdym pojemniku jest identyfikowalnie rejestrowana i może zostać wykorzystana jako podstawa dla zautomatyzowanego fakturowania poszczególnych gospodarstw domowych. Moduł w kabinie pojazdu stanowi interfejs do zbierania danych GPS obrazujących trasy oraz do zarządzania flotą.

Twoje korzyści w skrócie

  • Automatyczny odczyt chipa RFID umieszczonego w pojemniku z użyciem modułu znajdującego się z tyłu ciężarówki
  • Monitorowanie aktywności twoich śmieciarek w czasie rzeczywistym: proces odbioru odpadów, geolokalizacja
  • Zdarzenie odbioru podczas przejazdu w celu odbioru (uszkodzone pojemniki, które wymagają konserwacji, zdarzenie na drodze itd.)
  • Aktualne dane dotyczące przejazdu i dokumentacja procedur opróżniania
  • Dane na potrzeby fakturowania z zastosowaniem opłat proporcjonalnych do ilości wyrzucanych odpadów poprzez połączenie z technologią systemu ważenia
  • Zabezpieczanie danych przez przesyłanie ich na bezpieczną platformę – Zapewnienie bezpiecznej platformy do przesyłania danych
  • Zarządzanie danymi dotyczącymi odbioru

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

SULO Doświadczenie

Bądź na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekskluzywnych treści, takich jak webinaria i szczegółowe informacje o produktach.

alt : External Link