Zdalne monitorowanie poziomu napełnienia twoich pojemników

Dzięki naszemu innowacyjnemu rozwiązaniu z zakresu pomiaru poziomu napełnienia możesz skutecznie mierzyć stopień napełnienia pojemników na odpady lub kontenerów na odpady segregowane. System opiera się na najnowszej technologii i określa odległość między czujnikiem a powierzchnią materiału co godzinę, generując codzienny raport. Technologia jest łatwa do wdrożenia i natychmiast gotowa do użycia. Wszystkie informacje są przesyłane do zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa serwerów SULO w celu wykonania kopii zapasowych i konsultacji danych.

Dzięki temu zawsze widzisz stan każdego ze swoich pojemników z wyraźnie widocznym poziomem ich napełnienia. Stanowi to dużą korzyść przy zarządzaniu wyjazdami w celu odbioru odpadów i przeglądzie swoich zasobów, zwłaszcza gdy z pomocą idą inne nasze rozwiązania cyfrowe.

Jako część indywidualnie utworzonej strefy klienta, twoje komputery dają ci dostęp do list pojemników, w tym informacji na temat adresów lokalizacji i aktualnego poziomu napełnienia, jak również daty i godziny ostatniego opróżnienia. Masz również możliwość podglądu swoich pojemników wraz z wyrażonym procentowo poziomem ich zapełnienia na mapie, a także wyświetlenia historii oraz statystyk każdego opróżnienia. Pozwala ci to organizować trasy w zależności od poziomu napełnienia twoich pojemników, a zatem obniżać koszty odbioru odpadów.

Rozwiązanie w zakresie pomiaru poziomu napełnienia od SULO działa w przypadku wszystkich rodzajów odpadów (szkło, karton…). Przesyłanie twoich danych jest bezpieczne za sprawą specjalistycznej wiedzy SULO oraz przetwarzania w celu uzyskania wszystkich istotnych informacji, których potrzebujesz.

Twoje korzyści w skrócie

  • Sprawdzony, prosty i łatwy do zainstalowania sprzęt ultradźwiękowy
  • Podgląd bieżącego poziomu napełnienia na twoich komputerach
  • Optymalizacja tras i zmniejszenie kosztów odbioru odpadów
  • Unikanie wyjazdów na pusto
  • Zmniejszenie kosztów odbioru odpadów
  • Wizualizacja na mapie umożliwiająca optymalny przegląd twoich zasobów
  • Trwały sprzęt

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

SULO Doświadczenie

Bądź na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekskluzywnych treści, takich jak webinaria i szczegółowe informacje o produktach.

alt : External Link