Nowoczesne zarządzanie pojemnikami

SULO oznacza obejmującą wszystkie aspekty gospodarkę odpadami, która ułatwia twoją pracę. Wszystkie elementy mechanizmu zarządzania pojemnikami, począwszy od dystrybucji, identyfikacji, czyszczenia, konserwacji i wymiany po usuwanie, są idealnie ze sobą połączone. Ze swojej strony nie musisz wkładać w to żadnego wysiłku, a otrzymujesz pełną przejrzystość co do opłacalności i wydajności.

W oparciu na technologii transpondera RFID od SULO, poza wybitnie mechanicznymi i logistycznymi, dostępne dla ciebie stają się różnorodne usługi cyfrowe, które w zrównoważony sposób optymalizują przebieg twoich procesów. Doświadczenie pokazuje, że w zrównoważony sposób odniesiesz zyski we wszystkich dziedzinach poprzez powierzenie obsługi w zakresie zarządzania twoimi pojemnikami i danymi firmie zewnętrznej.

Perfekcja w zarządzaniu pojemnikami

W razie potrzeby możemy zająć się zarządzaniem zapasami i planowaniem zapasów wraz z planowaniem ilości i składowania, zarządzaniem twoim magazynem części zamiennych oraz zapotrzebowaniem ze strony twoich klientów.

Koordynujemy kompletne planowanie począwszy od dystrybucji nowych pojemników prosto z zakładu produkcyjnego do klienta. Nasza usługa uwzględnia rzecz jasna regularną konserwację i naprawę, w tym wymianę wadliwych pojemników, a także dokładne czyszczenie i odkażanie istniejących. Po zakończeniu cyklu życia przeprowadzamy ich odbiór i poddajemy powtórnemu przetworzeniu w przyjazny dla środowiska sposób w ramach zasad naszej koncepcji gospodarki obiegowej.

Obsługa mieszkańców w Centrum Obsługi Klienta

Cieszymy się mogąc również zajmować się profesjonalną komunikacją z mieszkańcami, ponieważ zadanie to staje się coraz istotniejsze. Organizujemy usługę zmiany, doradzamy w kwestiach związanych z odpadami telefonicznie, obsługujemy reklamacje, rozsyłamy powiadomienia o stawkach i udzielamy informacji na temat wdrażania systemów identyfikacji pojemników.

Nasza obsługa jest zawsze indywidualna i w 100% dopasowana do twoich potrzeb. Zapraszamy do współpracy.

Czy chcesz dowiedzieć się więcej na temat zalet naszego osprzętu do śmieciarek, od unikania nielegalnego opróżniania po opłaty proporcjonalne do ilości wyrzucanych odpadów?

Twoje korzyści w skrócie

  • Holistyczne zarządzanie pojemnikami z jednego źródła
  • Maksimum przejrzystości i rzetelności
  • Niedroga obsługa twoich zasobów i danych oraz minimalizacja kosztów
  • Zrównoważone rozwiązania w zakresie obiegu materiałów w ramach koncepcji Circular Eco

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

SULO Doświadczenie

Bądź na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekskluzywnych treści, takich jak webinaria i szczegółowe informacje o produktach.

alt : External Link